Konzultácie a selekcia projektov

Aby ste sa mohli uchádzať o investície našich investorov, musíte najskôr absolvovať náš proces selekcie, pri ktorom dôkladne zanalyzujeme Váš projekt z hľadiska rizík, potenciálu a dynamiky.

Každý jeden projekt je hodnotený na individuálnej báze a to profesionálnym tímom odborníkov z rôznych odvetví (financie, stratégie, marketing, technológie, manažment, globálne trhy). 

Pri vytváraní názoru na jednotlivé projekty využívame sporadicky aj našu globálnu sieť partnerov, napr. Silicon Valley, Londýn. Náš tím je zložený z viacerých odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami ako aj profesijnou špecializáciou na medzinárodnej úrovni. 

Potencionálni investori obdržia tzv. Due Dilligence dokument, ktorý ich štruktúrovanou formou oboznámi s predmetnou spoločnosťou, jej trhovým potenciálom, s rizikami spojenými s predmetnou inováciou, použitou technológiou, či plánovaným eko-systémom.

Proces Due Dilligence podporuje realistický pohľad na obchodný potenciál inovácie. V otvorenom dialógu sa prípadne prednastavia parametre investície, predovšetkým hodnota firmy a podielov nových investorov. 

Táto webová stránka používa súbory cookies na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.