Spoločnosť Bedeur hlási rast predajov o viac než 30 %

Crowdberry prináša jedinečnú možnosť stať sa spolumajiteľom slovenskej firmy, ktorá s tradičnou ručnou výrobou luxusných postelí expanduje na nemecký trh. Po troch rokoch úspešného rastu na slovenskom a českom trhu dosiahla obrat 1,2 milióna eur a viac než 11% podiel na česko-slovenskom trhu luxusného spánku. Firma už dnes dosahuje zisk a po úspešnej plánovanej expanzií do nemeckých miest Mníchov, Frankfurt, Kolín, Hamburg a Berlín plánuje vyplácať atraktívny dividendový vynos.

Bedeur je dnes stabilná firma s dobrým rizikovým profilom a potenciálom etablovať sa na európskom trhu, čo potvrdzujú aj predaje za prvý kvartál roku 2018, ktoré oproti predošlému roku vzrástli o 35 % a predbehli tak všetky doterajšie očakávania.

Bedeur okrem investičného kapitálu pre rast na nemeckom trhu hľadá aj "smart kapitál" - investorov, ktorí firme prinesú svoje know-how či network a stanú sa tak ich hodnotnými partnermi na ceste k celoeurópskej expanzií.

Viac informácií o investičnej kampani Bedeur nájdete tu.

Zpět

Tato webová stránka používá soubory cookies ke zlepšení uživatelské zkušenosti a zabezpečení svého efektivního fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.