Crowdberry na Startup Weekend Prague

Po 4 rokoch sa Startup Weekend vrátil do Prahy a Crowdberry bolo pri tom. Michal Nešpor, partner spoločnosti pre startupy, ponúkol svoje bohaté skúsenosti z podnikateľského prostredia a zasadol v odbornej porote.

Startup Weekend je celosvetový koncept s cieľom zaistiť odbornú podporu podnikateľom a pomôcť im v snahe o založenie podniku. Počas jedného víkendu účastníci vytvárajú tímy, s pomocou mentorov potom zostavujú business plán, navrhujú prototyp produktu a prezentujú výsledky svojho snaženia odbornej porote.

Už v piatok účastníci vytvorili 10 tímov, ktoré v priebehu víkendu neúnavne pracovali na svojich projektoch. V nedeľu akcia vyvrcholila prezentáciou business plánov odbornej porote, pred ktorou stála neľahká úloha – vybrať 3 najlepšie. V konkurencii skvelých nápadov nakoniec zaznamenali najväčší úspech tímy To'let, Dayswaps and Narration.

Zpět

Tato webová stránka používá soubory cookies ke zlepšení uživatelské zkušenosti a zabezpečení svého efektivního fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.