Čezeta odštartovala investičnú kampaň

Na platforme Crowdberry sme dnes spustili investičnú kampaň ikonickej česko-slovenskej značky Čezeta z päťdesiatych rokov. Čezeta sa po viac ako polstoročí vracia späť a je sa na čo tešiť. Jej nová, plne elektrická motorka, Čezeta 506, navonok zaváňa nostalgiou – jej zovňajšok nápadne pripomína legendárne “prase”, ako sa jej kedysi zvyklo hovoriť. Vnútro je však nabité parametrami, ktoré ju radia ku svetovej špičke medzi elektrickými motorkami. Čezeta už dnes nestíha uspokojovať hrnúce sa objednávky z domova aj zahraničia, preto sa teraz obracia na Vás prostredníctvom platformy Crowdberry. Ponúka Vám tak jedinečnú príležitosť stať sa súčasťou ďalšej kapitoly jej príbehu. Viac informacií tu.

Nová Čezeta 506 zaparkovala minulý štvrtok vo dvore Crowdberry. Na investorský večer v pražskej kaviarni Crowdberry prišli nový elektro skúter vybraným investorom a motocyklovým nadšencom osobne predstaviť Neil Smith, CEO spoločnosti, spoločne s českým motocyklovým pretekárom a novinárom, Matějom Olivom, ktorý je generálnym riaditeľom spoločnosti. 

Back

This website uses cookies to provide the necessary site functionality and to improve your experience. By using our website, you agree to our privacy policy.