Boataround sa teší rastúcemu počtu objednávok

Spoločnosť Boataround, jednička v online vyhľadávaní a rezerváciách jácht, za prvý kvartál roku 2017 dosiahla výsledky, ktoré predbehli všetky očakávania. Dnes už je jasné, že aprílové výsledky prekonajú najsilnejší mesiac roku 2017, ktorým bol august. Za prvé 4 mesiace roku  2018 Boataround dosiahol už 80 % objemu rezervácií celého predošlého roku. Najsilnejšie letné mesiace pritom ešte len prichádzajú. Ďalších 1000 potenciálnych zákazníkov spolu s už prijatými objednávkami na rok 2019 naznačujú ďalší dynamický rast spoločnosti. Najväčšou objednávkou na rok 2019 je jachta na 10 dní na ostrov Bora-Bora v sume 27 000 eur. Boataround vychádza v ústrety svojim zákazníkom zo všetkých kútov zeme a spúšťa v poradí už 12. a 13. jazykovú verziu svojho webu – nórsku a maďarskú. Na skvelé vyhliadky budúcnosti spoločnosť reaguje aj rozširovaním svojho tímu o niekoľko nových členov. 

Investičná kampaň na platforme Crowdberry sa onedlho uzatvorí. Nepremeškajte šancu profitovať z dynamického rastu tejto spoločnosti.

Back

This website uses cookies to provide the necessary site functionality and to improve your experience. By using our website, you agree to our privacy policy.