Hostili sme šiesty Crowd-Fund-Port Project Meeting

Začiatkom apríla prebehol v bratislavských priestoroch Crowdberry šiesty medzinárodný Crowd-Fund-Port Group Project Meeting. Diskutoval sa tu okrem iného aj nový návrh nariadenia Európskeho Parlamentu a Európskej Rady z marca 2018 o európskych poskytovateľoch služieb kolektívneho financovania (ECSP) pre podnikanie. 

Ide o návrh nariadenia regulácie cezhraničného crowdinvestingu v Európskej Únií, ktorý zaväzuje platformy dodržiavať jednotné pravidlá pri fungovaní na domácom trhu aj v ostatných krajinách EÚ. Pre investorov návrh nariadenia predstavuje právnu istotu v podobe pravidiel ochrany. Náš právnik, Ján Mazúr, sa pravidelne zúčastňuje na diskusiách a konzultáciách v spolupráci s Fórom kreatívneho priemyslu. 

Naše priestory v Bratislave a v Prahe sú tu aj pre Vás. Radi poskytneme zázemie všetkým formám vzdelávania, diskusiám, konferenciám či seminárom. V bratislavskej Crowdberry kaviarni najbližšie prebehne napríklad tréning zamestnancov PR agentúry Key2B. 

Ak máte záujem o zapožičanie priestorov pre Váš event, kontaktujte nás napríklad e-mailom na  info@crowdberry.eu

Back

This website uses cookies to provide the necessary site functionality and to improve your experience. By using our website, you agree to our privacy policy.