4 z 10 top startupistiek spolupracujú s Crowdberry

Forbes zverejnil rebríček desiatky žien, ktoré na Slovensku vládnu inováciám. Do rebríčka sa dostali Soňa Pohlová z Ecocapsule, Jana Escher z Boataround, Mária Virčíková z Matsuko a Martina Drahošová z ixworx. Crowd-investičné kampane týchto 4 spoločností sú realizované cez platformu Crowdberry. Je nám cťou spolupracovať s týmito inšpiratívnymi ženami. Srdečne gratulujeme.

 

Soňa Pohlová je spoluzakladateľkou a Product Development Director Ecocapsule - Aktuálne otvorená investičná kampaň

  • Ecocapsule je výrobca celosvetovo známeho mobilného a energeticky sebestačného „smart“ domu. V  prvej investičnej kampani Ecocapsule našla 11 investorov a získala investíciu vo výške 750 000 eur. 

 

Jana Escher je spoluzaklateľkou a COO spoločnosti Boataround – Investičná kampaň sa aktuálne uzatvára.

  • Boataround je rezervačný systém na prenájom jácht po celom svete. Kampaň dosiahla cieľovú sumu 800 000 eur a aktuálne sa uzatvára.

 

Martina Drahošová je Head of Business Development spoločnosti ixworx – Úspešne zafinancovaná investičná kampaň.

  • ixworx je vývojár inovatívnych riešení pre jednoduchšiu tvorbu komerčných 3D prezentácií na mobilných zariadeniach. Spoločnosť získala už v dvoch investičných kolách celkovo 800 000 eur.

 

Mária Virčíková je spoluzakladateľkou a CIO spoločnosti Matsuko – Aktuálne otvorená investičná kampaň.

  • Matsuko je vývojár technológie pre 3D komunikáciu na diaľku, kedy pri video hovore vidíte svoj proťajšok, ako keby bol v miestnosti s vami. Spoločnosť vyvinula spôsob vytvorenia 3D avatára človeka pomocou inteligentnej, natrénovanej neurónovej siete a iba jednej dnes už bežne používanej kamery.

Back

This website uses cookies to provide the necessary site functionality and to improve your experience. By using our website, you agree to our privacy policy.