Spoločnosť Bedeur hlási rast predajov o viac než 30 %

Crowdberry prináša jedinečnú možnosť stať sa spolumajiteľom slovenskej firmy, ktorá s tradičnou ručnou výrobou luxusných postelí expanduje na nemecký trh. Po troch rokoch úspešného rastu na slovenskom a českom trhu dosiahla obrat 1,2 milióna eur a viac než 11% podiel na česko-slovenskom trhu luxusného spánku. Firma už dnes dosahuje zisk a po úspešnej plánovanej expanzií do nemeckých miest Mníchov, Frankfurt, Kolín, Hamburg a Berlín plánuje vyplácať atraktívny dividendový vynos.

Bedeur je dnes stabilná firma s dobrým rizikovým profilom a potenciálom etablovať sa na európskom trhu, čo potvrdzujú aj predaje za prvý kvartál roku 2018, ktoré oproti predošlému roku vzrástli o 35 % a predbehli tak všetky doterajšie očakávania.

Bedeur okrem investičného kapitálu pre rast na nemeckom trhu hľadá aj "smart kapitál" - investorov, ktorí firme prinesú svoje know-how či network a stanú sa tak ich hodnotnými partnermi na ceste k celoeurópskej expanzií.

Viac informácií o investičnej kampani Bedeur nájdete tu.

Back

This website uses cookies to provide the necessary site functionality and to improve your experience. By using our website, you agree to our privacy policy.