Crowdberry na Startup Weekend Prague

Po 4 rokoch sa Startup Weekend vrátil do Prahy a Crowdberry bolo pri tom. Michal Nešpor, partner spoločnosti pre startupy, ponúkol svoje bohaté skúsenosti z podnikateľského prostredia a zasadol v odbornej porote.

Startup Weekend je celosvetový koncept s cieľom zaistiť odbornú podporu podnikateľom a pomôcť im v snahe o založenie podniku. Počas jedného víkendu účastníci vytvárajú tímy, s pomocou mentorov potom zostavujú business plán, navrhujú prototyp produktu a prezentujú výsledky svojho snaženia odbornej porote.

Už v piatok účastníci vytvorili 10 tímov, ktoré v priebehu víkendu neúnavne pracovali na svojich projektoch. V nedeľu akcia vyvrcholila prezentáciou business plánov odbornej porote, pred ktorou stála neľahká úloha – vybrať 3 najlepšie. V konkurencii skvelých nápadov nakoniec zaznamenali najväčší úspech tímy To'let, Dayswaps and Narration.

Back

This website uses cookies to provide the necessary site functionality and to improve your experience. By using our website, you agree to our privacy policy.