Herbert sirupy - Herbert sirupy - Domáce sirupy s prichuťami, ktoré ste ešte nikdy nezažili

Investovaných

Cieľ

100 %   

115 000 €

115 000 €

Spoločnosť Poctivé sirupy s.r.o. sa zameriava na výrobu kvalitných sirupov na prírodnej báze. Z pôvodných niekoľko desiatok litrov mesačne spoločnosť momentálne vyrába viac než dva a pol tisíce litrov mesačne a počas svojej krátkodobej existencie si vybudovala dobré meno na gastronomickom trhu nielen na Slovensku, ale aj v strednej Európe.

Odfinancované
Cieľ
115 000 €
Počet investorov
1
Investovaných
115 000 €
Minimálna investícia
10 000 €

Pre prístup k detailom a materiálom o investičnej príležitosti sa prosím prihláste alebo registrujte

Registrácia

O investičnej príležitosti

Spoločnosť Poctivé sirupy s.r.o. sa zameriava na výrobu kvalitných sirupov na prírodnej báze. Jej značka Herbert si počas svojej krátkej existencie vybudovala dobré meno na gastronomickom trhu nielen na Slovensku, ale aj v strednej Európe. Z pôvodných niekoľko desiatok litrov mesačne spoločnosť momentálne produkuje viac než dva a pol tisíce litrov mesačne, pričom dopyt neustále rastie. Spoločnosť plánuje rozšíriť portfólio svojich výrobkov, pôsobnosť na zahraničných trhoch, aj pôsobnosť v ďalších oblastiach gastronómie.

Videá

Herbert Sirupy from patrikgubis on Vimeo.

Obrázky

Táto webová stránka používa súbory cookies na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.