Investičné príležitosti

3D technológia pre online komunikáciu na ďiaľku

MATSUKO mení spôsob, ako ľudia na diaľku komunikujú a spolupracujú. Firma vyvíja technológiu pre 3D komunikáciu na diaľku, kedy pri video hovore vidíte svoj proťajšok, ako keby bol v miestnosti s vami. Spoločnosť vyvinula spôsob vytvorenia 3D avatára človeka pomocou inteligentnej, natrénovanej neurónovej siete a iba jednej dnes už bežne používanej kamery. Medzinárodne skúsený tím tvoria oceňovaní odborníci na rozšírenú realitu, 3D vizualizáciu a umelú inteligenciu.

Cieľ 600 000 €
Konvertibiliná pôžička - discount do výšky 28%
Zostáva 36 dní
Počet investorov 8
Indikovaných 218 000 €
Indikovaných 36,33 %
Minimálna investícia 2 000 €
Aktívny
Detail

Dizajnový mobilný mikrodom - II. Investičné kolo

Ecocapsule je svetovo známy, sebestačný smart-home poháňaný vetrom a slnečnou energiou. Spoločnosť získala objednávky aj od prominentných zákazníkov z celého sveta. A dokonca aj z Hollywoodu.

Cieľ 2 000 000 €
Zostáva 37 dní
Počet investorov 8
Indikovaných 350 000 €
Indikovaných 17,5 %
Minimálna investícia 10 000 €
Aktívny
Detail

Augmented, Virtual & Mixed reality softvér – II. investičné kolo, 2. časť

Pri tvorbe 3D modelov pre komerčné aplikácie rozšírenej, virtuálnej a zmiešanej reality je najzložitejší a najdrahší proces zjednodušovania originálnych, rozsiahlych 3D dát (napr. CAD). IXWORX uviedol na trh softvérový nástroj OPTIUM3D, ktorý prináša až 75%-nú úsporu času a s tým spojených nákladov.

Cieľ 300 000 €
Podiel na spoločnosti vo výške 6,25%
Zostáva 54 dní
Počet investorov 0
Indikovaných 0 €
Indikovaných 0 %
Minimálna investícia 2 000 €
Aktívny
Detail

Rezervačný portál jácht a lodí - II. investičné kolo

Spoločnosť Boataround.com dosiahla od svojej prvej investície na Crowdberry v roku 2016 značný pokrok a viac ako zdesaťnásobila počet rezervácií. Pätnásť členný tím sa stará o profesionálne ohodnotený zákaznícky servis, marketing a vývoj technologickej platformy. 95% zákazníkov hodnotí svoju plavbu s Boataround.com ako excelentnú.

Cieľ 1 000 000 €
ZMENA: obchodný podiel 18%
Zostáva 29 dní
Počet investorov 17
Indikovaných 519 000 €
Indikovaných 51,9 %
Minimálna investícia 2 000 €
Aktívny
Detail

Personalizovaná diagnostika rakoviny

Inovatívna biotechnologická spoločnosť vyvíja presné a cenovo dostupné metódy personalizovanej diagnostiky rakoviny. Tím skúsených, renomovaných vedcov získal Startup Awards 2016 a dostal sa do zoznamu New Europe 100 zostaveného Google a Financial Times: vychádzajúca technologická hviezda východnej Európy.

Cieľ 1 000 000 €
24,15%-ný obchodný podiel
Zostáva 30 dní
Počet investorov 18
Indikovaných 667 000 €
Indikovaných 66,7 %
Minimálna investícia 2 000 €
Aktívny
Detail

Luxusný spánok na exkluzívnych prírodných materiáloch

Bedeur je výrobca a predajca luxusných, ručne vyrábaných postelí z výlučne prírodných materiálov. Spoločnosť má zastúpenie na Slovensku, v Čechách, Nemecku, Rakúsku a Španielsku. Firma patrí do segmentu malých a stredných podnikov už s overeným obchodným modelom, rastúcimi tržbami a dosiahnutou ziskovosťou.

Cieľ - €
Počet investorov -
Indikovaných - €
Indikovaných - %
Minimálna investícia 10 000 €
Pripravuje sa
Detail

Elektronická zdravotná karta zvieraťa všade so sebou

Snootik.com je inovatívna online platforma s vlastnou mobilnou aplikáciou, ktorá zjednodušuje život majiteľom zvierat a veterinárom. Lekári môžu jednoducho komunikovať s klientom počínajúc dohodnutím termínu, konzultácií až po komplexnú správu záznamov o zdravotnom stave a priebehu liečby zvieraťa vďaka elektronickej zdravotnej karte.

Cieľ - €
Počet investorov -
Indikovaných - €
Indikovaných - %
Minimálna investícia 2 000 €
Pripravuje sa
Detail

Inteligentné monitorovanie odpadu

Sensoneo je moderné, užívateľsky jednoduché platformové riešenie, ktoré zabezpečuje nepretržité monitorovanie zaplnenia kontajnerov. Senzory je možné jednoducho zabudovať do kontajnerov rôznych veľkostí a merať nimi rôznorodý odpad. Kvalitu firmy...

Počet investorov 5
Indikovaných 1 000 000 €
Indikovaných 100 %
Minimálna investícia 10 000 €
Uzavretý
Detail

Mobilný ekologický dom

Ecocapsule je smart-home poháňaný iba vetrom a slnečnou energiou. Dovoľuje ľuďom žiť mimo civilizácie takmer kdekoľvek na Zemi. Použitie je rôzne, od karavánu, chaty na pozemku bez energetických sietí, cez hotel až po dobíjanie elektrických áut....

Cieľ 750 000 €
Počet investorov 11
Indikovaných 750 000 €
Indikovaných 100 %
Minimálna investícia 10 000 €
Uzavretý
Detail

II. investičné kolo

iXworx a.s. je technologické vývojové a implementačné štúdio zamerané na vytváranie multi-platformových vizualizačných riešení v oblasti intuitívnej a zábavnej prezentácie produktov, elektronických návodov, komunikácií a vzdelávania. Spoločnosť...

Cieľ 500 000 €
Počet investorov 4
Indikovaných 500 000 €
Indikovaných 100 %
Minimálna investícia 10 000 €
Uzavretý
Detail
Načítať ďalšie

Uvedené informácie nepredstavujú ponuku cenných papierov, ale nezáväzné informácie o rámcových podmienkach očakávanej investície. Indikáciou uvádzate Váš záujem investovať príslušnú sumu a diskutovať o finálnych podmienkach investície pri osobnom stretnutí v rámci investorského klubu.

Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho in accordance with our Cookie Policy.