Investičné príležitosti

5-15%

p.a. požadovaný výnos

€ 1,28M

Retail Park Piešťany - Plne prenajatý retail park v blízkosti centra mesta

STÁLE MOŽETE INVESTOVAŤ – POTVRDENÉ INVESTÍCIE EŠTE NEDOSIAHLI CIEĽOVÚ ČIASTKU

Investícia do moderného retail parku v Piešťanoch so 100 % obsadenosťou a dlhodobými nájomnými zmluvami s obľúbenými nákupnými reťazcami Pepco, dm drogerie a Super zoo. Park bol skolaudovaný a obsadený nájomcami na jeseň 2019.

Retail park s čistou prenajímateľnou plochou cca 1 500 m2 leží na pozemku o veľkosti približne 4 100 m2 vedľa obchodnej prevádzky Lidl, čím tvorí obľúbenú obchodnú zónu pre sídlisko Juh, v blízkosti nákupných centier Tesco a Kaufland, 4 minúty autom od centra mesta a s priamym napojením na diaľnicu D1.

 

 • 3-ročný investičný horizont so stabilným výnosom.
 • Štandardne dlhodobé nájomné zmluvy (priemerná zostávajúca dĺžka najmú 5,1 roka – bez možnosti vypovedania).
 • Nájomcovia sú renomovane spoločnosti s vysokým rastom tržieb.
 • Ochrana proti inflácii – každoročné zvyšovanie nájomného o 75 % výšky inflácie.
 • Ochranné mechanizmy pre Crowdberry investorov: preferenčná likvidita (prednostné vyplatenie investície) a ochrana zisku investorov aj v prípade poklesu hodnoty nehnuteľnosti.
 • Povinnosť KLM real estate (‘KLM’) odkúpiť podiel od Crowdberry v prípade, ak sa hala nepredá na trhu do troch rokov – stanovená minimálna výška NOI a tak aj minimálna cena pre KLM. Cena pre KLM sa môže zvýšiť podľa situácie na trhu.
 • KLM real estate má s nájomcami dlhodobú spoluprácu, realizovali pre nich viac ako 30 nájomných plôch a ďalšie prevádzky pripravujú.
 • Financujúcou bankou je Tatra banka a stavbu realizovala stavebná spoločnosť Keraming
 • KLM real estate, developer parku, má 17-ročné skúsenosti a úspešný track record s viac ako 33 zrealizovanými projektmi. KLM realizoval viacero úspešných predajov, v rokoch 2018 a 2019 predal portfólio 10-tich retail parkov s celkovou prenajímateľnou plochou 39-tis. m2 spoločnosti Tatra Asset Management.
Detail
Aktívny
Cieľ 1 280 000 €
Prejavený záujem 1 325 052 €
Počet investorov 65

25-50%

p.a. požadovaný výnos

€ 3M

SEC Technologies - Špičkové diaľkové detektory chemických a biologických látok v ovzduší

Slovenská spoločnosť SEC Technologies vyvíja a vyrába špičkové diaľkové detektory chemických a biologických látok v ovzduší. Jej detektor Falcon 4G vychádza z viac než 30-ročného výskumu a vývoja a je jediným prístrojom na svete, ktorý využíva aktívnu detekciu. Vďaka vlastnej unikátnej laserovej technológii dokáže zachytiť, identifikovať a kvantifikovať chemické látky s až 30x vyššou citlivosťou než pasívne detektory, a to až na vzdialenosť 6 km.

Prístroje spoločnosti boli využité vo vojne v Iraku, sú nimi vybavené obranné zložky Slovenska, Maďarska a najnovšie aj americké ozbrojené sily. Spoločnosť eviduje len v obrannom priemysle potenciálne obchody v hodnote viac než 280 miliónov EUR po celom svete.

 • Vlastná unikátna laserová technológia.
 • Zázemie 30-ročného vývoja a testovania s armádnymi zložkami z celého sveta.
 • Jediný detektor na svete s aktívnym snímaním nedetekovateľným a oku bezpečným laserom až na 6 km.
 • 30x lepšia citlivosť než bežné pasívne detektory.
 • Nízka hmotnosť a vysoká mobilita – využitie prieskumnými jednotkami ako samostatné zariadenia alebo umiestnené na pozemných, vodných a vzdušných vozidlách.
 • Schopnosť detegovať látky ako metán, amoniak či škodlivé častice PM10 – príležitosť uplatniť sa v priemysle a pri ochrane životného prostredia.
 • Predpokladaný objem celkového trhu obrany CBRN [1] na úrovni €13,7 mld. do 2029 [2] – detekcia predstavuje signifikantnú časť trhu.
 • Obchodný pipeline v hodnote 280 miliónov EUR s poprednými svetovými armádami.
Detail
Aktívny
Cieľ 3 000 000 €
Prejavený záujem 2 610 000 €
Počet investorov 37

25-50%

p.a. požadovaný výnos

€ 3M

isklad - e-commerce infraštruktúra a automatizovaný fulfillment pre e-shopy s globálnym potenciálom

isklad umožňuje e-shopom celosvetový rast vďaka komplexnému zastrešeniu operatívnej stránky ich obchodu. Firma v jednom servisnom balíku poskytuje plne vyvinutý softvér automatizujúci nielen logistické a skladové procesy, ale aj doplnený o efektívny outsourcing širokej škály fyzických procesov. Tým zásadne uľahčuje riešenie celej logistiky a značnej časti operatívy akéhokoľvek e-shopu (skladové procesy, softvér, pracovná sila, nájom skladu, logistika, dobierka, spätná logistika, online platby). V porovnaní s bežnými fulfillmentovými službami sa tak e-commerce podnikateľ (zákazník iskladu) môže sústrediť len na obchod a marketing. Za štyri roky isklad pomohol viac ako 100 e-shopom vybaviť vyše 1,3 milióna objednávok a v roku 2019 dosiahol obrat 2,6 miliónov eur, za 3 roky (2017 - 2019) celkovo 6,6 milióna eur. Hodnota firmy však primárne spočíva vo vlastnom softvéri a jej pripravenosti na ďalší rast. Investíciu firma využije na expanziu svojho skladu a automatizáciu fyzického komponentu svojej služby. To jej umožní zvýšiť náskok oproti konkurencii a aj prostredníctvom spolupráce s poprednými e-commerce platformami, uskutočniť medzinárodnú expanziu. 

 • Na trhu jedinečná kombinácia automatizovaného softvérového a skladového riešenia (outsourcingu) komplexnej infraštruktúry logistiky pre e-shopy 
 • 7 rokov vývoja vlastného systému: úplná automatizácia softvéru, zásadná automatizácia skladu, 90 aktívnych e-shopov, 1,3 milióna spracovaných objednávok za 3 roky 
 • Outsourcing prostredníctvom iskladu ušetrí zákazníkom okrem času reálne aj 25 – 38 % nákladov v porovnaní s vlastnou prevádzkou, nakoľko budovanie vlastnej spoľahlivej logistickej infraštruktúry a jej prispôsobenie rastu obchodu je vysoko nákladná a zložitá záležitosť
 • Univerzálne riešenie pre jednoduchšie škálovanie – prepracované pripojenie a nastavenie systému pre e-shopy po celom svete – a zabezpečenie úspor z rozsahu, nie len v doprave
 • Počet expedovaných balíkov sa každoročne zvyšuje o 12,3 % (CAGR) / 374 mil. € objem e-commerce v Európe (2020) s odhadovaným rastom 6,7 % (CAGR 2020 – 2024)
 • Investícia do automatizácie fyzickej časti služby a expanzie skladu – možnosť prijímať ďalších klientov – 100 potencionálnych zákazníkov v pipeline (poradovej listine), cca. 2 dopyty denne
Detail
Aktívny
Cieľ 3 000 000 €
Prejavený záujem 2 259 000 €
Počet investorov 143

15-25%

p.a. požadovaný výnos

€ 4M

Footshop - Líder na trhu online predaja streetwear a lifestyle obuvi v strednej a východnej Európe

Investičná kampaň je znovu otvorená a stále sa môžete pridať

Po úspešnej akvizícii Queens pokračuje Crowdberry v pôvodnej investičnej kampani, ktorá bola aj napriek mimoriadnemu záujmu na žiadosť zakladateľa pozastavená v septembri 2020. Investori majú stále možnosť stať sa spolumajiteľmi tejto výnimočnej firmy v rastovej fáze a Európskej expanzii.

Unikátne postavenie Footshop v strednej Európe so signifikantným dvojciferným rastom a bez priamej regionálnej konkurencie v CEE prináša mimoriadny potenciál návratnosti investície v horizonte 2-3 rokov.

Najrýchlejšie rastúci predajca lifestylovej obuvi, oblečenia a doplnkov s unikátnym retailovým konceptom, ktorý presahuje model tradičného online a kamenného nakupovania. Footshop sa stal lovebrandom a súčasťou sneakers komunity v strednej a východnej Európe a dnes už ako kultová značka udáva trendy. Vďaka aktívnemu lokálnemu zastúpeniu a podpore komunít si vybudoval nielen exkluzívne vzťahy s dodávateľmi, ale aj viac ako miliónovú základňu fanúšikov na sociálnych sieťach v 17 krajinách. V priebehu rokov 2017 až 2019 dokázal zdvojnásobiť svoj obrat na 760 miliónov CZK, a v 2020 aj napriek zatvoreným kamenných predajniam v dôsledku pandémie dosiahol tržby 850 miliónov CZK (12% rast oproti predošlému roku).    

 • Najširšia ponuka na trhu – 4000+ modelov tenisiek a mnoho ďalších modelov oblečenia a doplnkov 
 • Úzka spolupráca s Nike NBHD, adidas Consortium, Vans Vault – výhradná exkluzivita na modely z limitovaných edícií nedostupných pre bežné online obchody
 • Vlastná limitovaná edícia tenisiek Footshop v kolaborácii s Adidas
 • Nárast tržieb +30 % ročne (CAGR) za posledné 3 roky a obrat 850 miliónov CZK v roku 2020
 • Silné zastúpenie na trhoch v rámci CEE regiónu – vlastné kamenné predajne v Prahe, Bratislave, Budapešti a Bukurešti
 • Úspešný vstup na nové trhy aj napriek turbulentnému obdobiu – Holandsko a Grécko
 • Výrazné zlepšenie profitability v prepočte na 1 objednávku
 • Konsolidácia českého trhu – Footshop kúpil konkurenčnú spoločnosť Queens
 • Skúsený tím – 40 marketingových a 30 IT expertov, lokalizácia v 17 jazykoch
 • Potenciál rastu globálneho módneho e-commerce odvetvia do r. 2022 na 700 mld. USD (ca. 10% CAGR oproti 2018), resp. konkrétne v Európe na 133 mld. USD – 9,7% CAGR, s rapídne rastúcim lifestylovým segmentom
Detail
Aktívny
Cieľ 4 000 000 €
Prejavený záujem 5 034 800 €
Počet investorov 150

25-50%

p.a. požadovaný výnos

€ 1M

Nettle AI - Technologický priekopník konverzačných AI platforiem, ktorý posúva zákaznícku skúsenosť na novú úroveň

Do roku 2021 vyše 50% [1] veľkých podnikov minie ročne viac na chatboty a virtuálnych asistentov ako na mobilné aplikácie. Až 80% [2] firiem plánuje zaviesť vlastné chatboty už v tomto roku. Odhadovaný rast trhu inteligentných konverzačných technológií je 30% (CAGR 2019 - 2024). Slovenský technologický startup Nettle AI prináša revolúciu do zákaznícky orientovaných odvetví, pre ktoré je efektívna a bezproblémová komunikácia kľúčová z pohľadu šetrenia nákladov, podpory predaja a udržania kvality zákazníckeho servisu. Poskytuje komplexné portfólio konverzačných nástrojov umelej inteligencie, ktoré využívajú pokročilé technológie strojového učenia a spracovania prirodzeného jazyka. Sú schopné samostatne rozpoznávať text, analyzovať ho, a predovšetkým zmysluplne reagovať a vykonávať ďalšie operácie bez potreby zásahu človeka. Keď sa napríklad v blízkej budúcnosti zúčastníte  konverzácie v chate s bankou a pokúsite sa získať odpovede na otázky, alebo budete potrebovať pomôcť s vykonávaním platobných operácií, budú za tým práve technológie Nettle AI. Konverzačná umelá inteligencia Nettle AI patrí medzi svetovú špičku a v komunikácii so zákazníkmi ju využívajú aj veľké technologické spoločnosti či finančné inštitúcie, medzi inými aj Eset, Samsung, ČSOB alebo 365 banka.  

 • Technologická a messengerová agentúra novej generácie, vedúce postavenie na trhoch v strednej a východnej Európe
 • Komplexná konverzačná AI platforma vhodná pre veľké korporácie - technológia vytvorená na kľúč s inštaláciou priamo na servery klienta s maximálnou ochranou dátových tokov
 • Virtuálni asistenti Nettle AI dokážu zmysluplne reagovať na najrôznejšie otázky a požiadavky bez zásahu človeka v niekoľkých jazykoch - vrátane angličtiny, nemčiny, ale aj slovenčiny a ďalších stredoeurópskych jazykov
 • Rastový potenciál firmy poháňaný pokrokom vo vývoji AI, automatizáciou a popularitou messengerových platforiem (viac ako 4 mld. používateľov [3])
 • Významná redukcia nákladov - technológie Nettle AI dokážu zabezpečovať 24/7 podporu, pričom vedia plnohodnotne zastúpiť alebo doplniť zamestnancov operačných centier
 • Celosvetovo do roku 2023 [4] ušetria podniky využívaním virtuálnych asistentov 2,5 mld. hodín zákazníckeho servisu, čo prinesie ročnú úsporu nákladov v hodnote 11 mld. USD pre maloobchod, bankovníctvo a zdravotníctvo. Celková hodnota transakcií v e-commerce poháňaných chatbotmi do roku 2023 by mala predstavovať 112 mld. USD

[1] Zdroj: Gartner

[2] Zdroj: Oracle Survey of 800 Global CXOs

[3] Zdroj: Companies, Apptopia, TechCrunch, BI Intelligence estimates, 2017

[4] Zdroj: Juniper Research

[5] Zdroj: Google RCS

Detail
Aktívny
Cieľ 1 000 000 €
Prejavený záujem 1 052 780 €
Počet investorov 44

Odfinancované

€ 982K

KLM Nitra - 100% prenajatá logistická hala s 10-ročnou nájomnou zmluvou

Investícia do logistickej haly skolaudovanej na jeseň 2019 s 10-ročnou nájomnou zmluvou s poskytovateľom expresných prepravných služieb Slovak Parcel Service (SPS). Hala má prenajímateľnú plochu cca 1 200 m2 a nachádza sa v blízkosti obchodných prevádzok Metro a Sconto ako aj v blízkosti automobilky Jaguar Land Rover a priemyselného parku Nitra-Sever. 

Na realizácii projektu sa podieľa spoločnosť KLM real estate (KLM), ktorá má 17-ročné skúsenosti na developerskom trhu, silný tím a 33 zrealizovaných projektov s renomovanými partnermi. 

 • Investícia do nehnuteľnosti je založená na trendoch silného rastu e-commerce, rastu doručovateľských služieb a následne potreby logistických centier
 • Možnosť stať sa spolumajiteľom výnosovej nehnuteľnosti
 • Uzavretá 10-ročná nájomná zmluva s etablovanou spoločnosťou SPS, ktorá je súčasťou Österreichische Post (Rakúska pošta) pôsobiaca v 10 krajinách s obratom viac ako 2 mld. € a ziskom viac ako 144 mil. €
 • Ochrana proti inflácii: nájomné bude každý rok zvýšené o 100 % výšku inflácie
 • Lokalita nehnuteľnosti v blízkosti obchodných prevádzok Metro a Sconto, neďaleko zjazdu na rýchlostnú cestu R1, priemyselného parku Nitra-Sever a automobilky Jaguar Land Rover, 5 km od centra mesta
 • Stavbu realizovala renomovaná stavebná spoločnosť HSF a je financovaná bankou Tatra Banka, a.s.
 • Preferenčná likvidita pre Crowdberry investorov 

Ak ste sa nestihli pridať k tejto investičnej príležitosti a chcete vedieť o pripravovaných príležitostiach v oblasti nehnuteľností, kontaktujte náš tím - realestate@crowdberry.eu

Detail
Odfinancované
Cieľ 982 000 €
Investovaných 990 859 €
Počet investorov 44

Odfinancované

€ 1,2M

Isadore Apparel - Prémiové oblečenie bratov Velitsovcov „od cyklistov cyklistom“

Zakladatelia spoločnosti, bratia Velitsovci, strávili na poli profesionálnej cyklistiky viac ako 10 rokov a v roku 2013 sa rozhodli priniesť na trh oblečenie od cyklistov pre cyklistov. Isadore Apparel ponúka prémiové produkty vyrábané z vysoko kvalitných prírodných a technických materiálov s dôrazom na funkčnosť, štýl, ekologický prístup a udržateľnosť výroby. Pri výrobe využíva bohaté skúsenosti zakladateľov z najväčších svetových závodov a svojou ponukou reaguje na potreby cyklistov, ktorým umožňuje si naplno užiť pocit slobody a radosť z jazdy. Počas 6 rokov spoločnosť dokázala vybudovať silnú online platformu a v kombinácii so zastúpením na 5 kontinentoch osloviť tisícky zákazníkov s vysokou mierou retencie. V roku 2018 zaznamenala tržby v hodnote 1,9 milióna EUR, 40 % z toho v nemecky hovoriacich krajinách.

 • Od cyklistov pre cyklistov - založené na vlastných viac ako 10-ročných skúsenostiach z profesionálnej cyklistiky.
 • Lokálna výroba v Púchove (Makyta) spolu s ďalšími slovenskými a českými výrobcami umožňuje vysokú pružnosť, udržateľnosť a ekológiu.
 • Nárast obratu na takmer 2 milióny EUR za 6 rokov od vzniku spoločnosti.
 • Vlastný globálny e-shop a priamy predaj - takmer 70 % obratu za rok 2018.
 • Lojálni zákazníci - 40% retencia zákazníkov generujúca viac ako 40 % tržieb.
 • Medzinárodné pôsobenie - najväčšie trhy Nemecko, Slovensko, Rakúsko, Česká republika, Veľká Británia.
Detail
Odfinancované
Cieľ 1 200 000 €
Investovaných 1 200 000 €
Počet investorov 69

Odfinancované

€ 900K

SPECTER HOCKEY - Revolučná technologická novinka na hokejky

 

STÁLE SA MÔŽETE PRIDAŤ

SPECTER HOCKEY prináša na hokejky revolučnú technologickú novinku. Spoločnosť vyvinula patentovaný viacvrstvový materiál, ktorý je aplikovaný na čepeľ hokejky a vďaka unikátnemu povrchu zvyšuje presnosť a rýchlosť strely, zlepšuje kontrolu nad pukom a je odolnejší v porovnaní s klasickou hokejovou páskou. Výnimočnosť materiálu je potvrdená nielen vedecky podloženým zvýšením výkonnosti hráča, ale taktiež jeho aktívnym používaním elitnými hráčmi NHL ako sú Zdeno Chára (Boston Bruins) či Roman Josi (Nashville Predators). Materiál takisto umožňuje vlastnú potlač, a tým predstavuje zdroj reklamných príjmov.

 • Sieť kontaktov - členom tímu je aj profesionálny športový agent Peter Neveriš (Marián Hossa, Tomáš Tatar) s dlhoročnými skúsenosťami z NHL, Zdeno Chára je investor a ambasádor značky.
 • Viac ako 14 000 predaných kusov od spustenia predaja v októbri 2018 (zatiaľ len na Slovensku a v Čechách) a 50 reklamných partnerstiev. S páskou sa taktiež hralo na Zimných olympijských hrách 2018 v Pchjongčchangu, na MS v hokeji 2019 i vo finále Stanley Cupu v tom istom roku.
 • Unikátny tvar a možnosť vlastného dizajnu - nalepenie len na prednú a zadnú stranu čepele umožňuje lepšiu kontrolu puku, znižuje odpor pri pohybe hokejky po ľadovej ploche a dáva možnosť vlastnej personalizovanej potlače podľa potrieb klubu, sponzora alebo hráča
 • Veľkosť trhu s hokejovým vybavením približne 1 miliarda USD p.a. - cca. 30 % tvoria hokejky
 • SPECTER HOCKEY prináša prvú zásadnú inováciu hokejovej pásky za viac ako 100 rokov
 • Testované s vedcami zo Slovenskej akadémie vied a elitnými hokejovými hráčmi - 3% nárast rýchlosti strely, 6% zvýšenie presnosti a 5% nárast energie prenesenej do strely
 • Víťaz: Most Promising Slovak Startup of 2018, US Connections Spring 2017, Slovak Business Agency grant a ďalšie
 • Podaná patentová prihláška - 2 roky vývoja a testovania, viac než 100 materiálových variácií, 1 000+ hodín testov na ľade

Detail
Odfinancované
Cieľ 900 000 €
Investovaných 822 080 €
Počet investorov 45

Odfinancované

€ 1,05M

AKULAR - Unikátna platforma na vizualizáciu 3D modelov nehnuteľností v rozšírenej realite od Cviker

 

Cviker vyvinul revolučnú cloudovú platformu AKULAR špeciálne pre potreby realitného trhu, v ktorej unikátne spojil výhody zdieľania 3D modelov s ich efektívnou konverziou a vizualizačnou technológiou. Reaguje na nízku úroveň digitalizácie a neefektívne procesy v stavebníctve a umožňuje rýchlu vizualizáciu všetkých druhov 3D modelov v rozšírenej realite. Cez mobilné zariadenia dáva možnosť znázorniť modely budov a technickej infraštruktúry v skutočnej veľkosti a kontexte okolia ešte pred začiatkom výstavby. Tým zefektívňuje rozhodovacie, plánovacie a stavebné procesy. Architektom, projektovým manažérom, developerom a klientom, ako aj širokej verejnosti, poskytuje vizualizácie viacerých alternatív návrhov, znižuje potrebu fyzických makiet a šetrí projektové náklady o státisíce eur.

 • Tržby presahujúce EUR 320 tis. za rok 2019 a doterajší priebeh 2020
 • Úspešná integrácia s vedúcou stavebno-architektonickou platformou Autodesk BIM360. Užívateľom tejto platformy (stavebným firmám, architektom, developerom rádovo v desiatkach tisíc firiem a miliónov užívateľov celosvetovo) bude umožnené pristupovať k produktu AKULAR priamo v ich existujúcom rozhraní BIM360 s už nahratými 3D modelmi
 • Rýchla a cenovo dostupná vizualizácia 3D modelov – projektové úspory v státisícoch eur a vyššia informovanosť
 • Vizualizácie a jednoduché zdieľanie 3D modelov cez mobilné zariadenia (tablet, telefón), ale aj špecializované AR alebo VR headsety
 • Bezplatná aplikácia aj ako spôsob komunikácie pre samosprávy a verejnosť o prebiehajúcich projektoch
 • Úspešné projekty s poprednými developermi Boston Properties a JBG Smith – vizualizácia novej centrály spoločnosti Amazon, HQ2-National Landing
 • Účasť na popredných technologických a realitných konferenciách CES Las Vegas 2019, MIPIM, OECD fórum
 • Cena za inováciu pre klienta FreeAxez na prestížnom 50. ročníku konferencie NeoCON
 • Absolvovanie startup akcelerátora Smart City Works vo Washington, DC
 • Grant EUR 119.000 od UPVII SR a USD 35.000 za víťazstvo v súťaži US Connections od Slovak American Foundation


Detail
Odfinancované
Cieľ 1 050 000 €
Investovaných 1 161 313 €
Počet investorov 38

Odfinancované

€ 4M

GymBeam - Najrýchlejšie rastúca e-commerce platforma so športovou výživou v strednej a východnej Európe

GymBeam vyvíja, predáva a distribuuje produkty fitness výživových doplnkov, funkčných potravín a vybavenie pre aktívny životný štýl do 7 krajín strednej a východnej Európy prostredníctvom technologicky vyspelej e-commerce platformy s prepracovaným zákazníckym servisom.

Za rok 2019 očakavá spoločnosť obrat vo výške viac ako 20 mil. EUR, pričom vlastné značky tvoria takmer 60 % tržieb z celkovej hodnoty predaja produktov. Spoločnosť GymBeam sa zásadne odlišuje od klasických online a kamenných predajcov, pretože umožňuje prinášať na trh produktové inovácie vo veľmi krátkom čase. Analýzou nákupného správania, trendov a stratégiou vývoja vlastných značiek s mimoriadne konkurencieschopnými cenami u viac ako 9 300 unikátnych produktov pružne reaguje na dopyt zákazníkov. Cieľom tejto rastovej investície je stať sa vedúcou značkou na všetkých trhoch strednej a východnej Európy.

 • Najrýchlejšie rastúca fitness značka v CEE regióne pôsobiaca v SK, CZ, HU, RO, BG, HR a UA.
 • E-commerce platforma so športovou výživou, výživovými doplnkami, funkčnými potravinami dennej spotreby a športovým oblečením.
 • 4 vlastné značky, ktoré dopĺňajú online marketing s offline výdajným miestom a budúcimi zastúpeniami v Budapešti a Prahe.
 • Tržby 2015: 2,5 mil. EUR; 2016: 5 mil. EUR; 2017: 9,9 mil. EUR; 2018: 13,4 mil. EUR; 2019: 22+ mil. EUR.
 • 1 700 balíkov odoslaných denne, skladové priestory s rozlohou 7 740 m2 v Košiciach a s 24 hodinovou dodávkou produktov do celej strednej Európy.
 • Čistý zisk 83 tis. EUR za rok 2018 a 200 tis. EUR predpokladaný zisk za rok 2019.
 • Výkonný tím s 25+ ročnými skúsenosťami v e-commerce, marketingu a IT; tím poradcov: ex-Google, BioTechUSA, Magento, Oracle; celkovo 106 zamestnancov z 9 krajín.
 • Takmer 500 tis. sledovateľov na Facebook-u/Instagram-e. 
Detail
Odfinancované
Cieľ 4 000 000 €
Investovaných 4 000 200 €
Počet investorov 47
Načítať ďalšie

Uvedené informácie nepredstavujú ponuku cenných papierov, ale nezáväzné informácie o rámcových podmienkach očakávanej investície. Prejavením záujmu uvádzate Váš nezáväzný záujem investovať príslušnú čiastku a diskutovať o finálnych podmienkach investície.

Táto webová stránka používa súbory cookies na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.