Crowdberry investorský večer spôsobil rozruch v Tatra banke

Pravidelný Crowdberry investorský večer v Tatra banke pripravil svojim návštevníkom hneď niekoľko unikátnych zážitkov. A nielen im.

Prvá vyrobená Ecocapsule sa na malú chvíľu opäť vrátila do centra Bratislavy, kde ju mohli priamo na ulici pred budovou Tatra banky sledovať nielen investori Crowdberry, ale aj všetci náhodní okoloidúci. Okrem mobilného smart mikrodomu návštevníci mohli vidieť aj dva plne elektrické skútre od legendárnej českej značky Čezeta a luxusnú posteľ z prvotriednych prírodných materiálov od spoločnosti Bedeur.

Investorom sa v priebehu večera predstavil aj startup Snootik so svojou elektronickou zdravotnou kartou pre zvieratá a zo segmentu nehnuteľností spoločnosť Workhaus, ktorá ponúka investičné lôžka v ubytovniach pre mobilných pracovníkov. Vôbec po prvýkrát tak Crowdberry v rámci jedného večera predstavilo spoločnosti zo všetkých 3 investičných segmentov. 

Späť

Táto webová stránka používa súbory cookies na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.