Crowdberry je oficiálne spustené!

Po mesiacoch príprav sme konečne mohli oslavovať. Vo štvrtok 21.5.2015 sa v bratislavskom ImpactHUBe oficiálne spustila platforma pre financovanie startupov a zaujímavých projektov – náš Crowdberry.

O predstavenie projektu sa postarali Martin Huba (co-founder, manažment komunity), Patrik Horný (spolutvorca myšlienky, co-founder a líder platformy) a Viktor Mikulášek (líder startup štúdia Launcher, v ktorom projekt Crowdberry vznikol). Nášho investičného partnera, Tatra Banka  Privat Banking, reprezentoval Peter Frčo, taktiež spolutvorca myšlienky, zodpovedný za tento projekt vo vnútri Tatra Banky).

Po krátkej oficiálnej časti, sa vyše 100-členný „crowd“ venoval ešte niekoľko hodín individuálnym rozhovorom s celým Crowdberry tímom – v nálade ich podporovali Mrva&Stanko, Treat fresh food a Herbert sirupy. Pár fotiek z večera nájdete tu (link na galériu).

Všetkým, ktorí sa zúčastnili tejto launch párty, by sme radi poďakovali za skvelú atmosféru, perfektný networking, povzbudenia, ale i konštruktívne námety na vylepšenia.

Ak máte vo svojom okolí ľudí zo startup komunity, určite im dajte o Crowdberry vedieť!

A ešte jedna zaujímavosť na záver: prvý projekt, ktorý sa zaregistroval priamo na platforme, to stihol ešte v deň konania launch párty okolo 23:00, čiže iba pár hodín po spustení webu online!

Späť

Táto webová stránka používa súbory cookies na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.