Ecocapsule podpísala ďalších distribútorov a zákazníkov a od septembra testuje Try & Buy model v Bratislave

Začiatkom septembra spustí spoločnosť Ecocapsule v Bratislave model Try & Buy. Milovníci slobody bývania a záujemci o kúpu z celého sveta si tak budú môcť prenajať tento energeticky nezávislý smart-home a stráviť v ňom jednu či dve noci. Po úspešnom testovaní spoločnosť pripravuje flotilu 30 kapsúl pre tento model zážitkového ubytovania v spolupráci s partnermi v ďalších krajinách. Crowdberry pripravilo pre svojich investorov unikátny voucher, abysi tento produkt, ktorý prišiel na trh aj vďaka ich kapitálu mohli exkluzívne vyskúšať!

Od začiatku roka Ecocapsule podpísala 5 distribučných partnerov a 7 sprostredkovateľov pre 9 krajín - Nórsko, Švédsko, Veľká Británia, Nemecko, Benelux, Japonsko, USA, Kanada a strednej Amerike. Ďalšie lokality a regióny sú v aktívnom jednaní.

Investičná kampaň Ecocapsule stále umožňuje malý priestor pre dodatočných investorov. Požadované zhodnotenie v horizonte 3-5 rokov je násobok vstupnej investície. Využite možnosť pridať sa a staňte sa spolumajiteľom firmy, o ktorej hovorí celý svet, a ktorej produkt si kúpila aj Susan Sarandon . V prípade záujmu pošite email na daniel.gaspar@crowdberry.eu.

Späť

Táto webová stránka používa súbory cookies na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.