ixworx vyzbieral 300 000 € za pomoci Crowdberry

Kampaň spoločnosti ixworx, ktorá poskytuje služby a softvér pre interaktívne 3D prezentácie luxusných a industriálnych produktov, dosiahla na Crowdberry platforme 100% požadovanej výšky investície 300.000 Euro vo veľmi krátkom čase. Väčšia časť investície pochádza od súčasného Venture Capital investora Neulogy Ventures a súkromných investorov, časť priamo od klientov Crowdberry a Tatra Banka Private Banking. Crowdberry týmto demonštrovala svoju schopnosť spolupráce v rámci investorského ekosystému na Slovensku.

Spoločnosť ixworx, ktorá mala skvele pripravené obchodné plány a informácie pre investorov, od začiatku zdvihla veľkú vlnu pozornosti. Už pri prvom predstavení na Crowdberry investorskom večeri v Tatra Banke bolo jasné, že záujem zo strany investorov bude naozaj veľký.

Sme veľmi radi, že čoraz viac klientov z radu Tatra Banka Private Bankingu prejavuje záujem o investíciu do inovatívnych spoločností, ktoré sa uchádzajú o kapitál prostredníctvom platformy Crowdberry.

Späť

Táto webová stránka používa súbory cookies na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.