MultiplexDX získal Seal of Excellence a píše o ňom Forbes

Slovenská spoločnosť vyvíjajúca špičkový test na rakovinu získala so svojím produktom Multiplex9 prestížny certifikát Seal of Excellence.

Tento certifikát je udeľovaný Európskou komisiou v rámci programu pre vývoj a inovácie Horizon 2020. Tím nezávislých expertov ohodnotil spoločnosť ako vysoko kvalitnú a spôsobilú na financovanie, čím sa výrazne zvýšila šanca spoločnosti získať grant vo výške 2,8 mil. € v ďalšom kole.

"Pre nás je to dôkaz toho, že náš projekt, biznis plán, obchodné stratégie a tím sú veľmi inovatívne a predurčené k úspechu. Nachádzame sa teraz v poslednej fáze fundraisingu a už čoskoro pristúpime k ďalšej fáze vývoja," uviedol Pavol Čekan, CEO spoločnosti. Viac.

O tom, v čom je MultiplexDX unikátny, kto sú ľudia, ktorí za ním stoja a kam povedú ich ďalšie kroky vo vývoji bezchybnej diagnostiky rakoviny napísal minulý týždeň prestížny Forbes alebo DenníkN.

Viac o investičnej príležitosti MultiplexDX

Späť

Táto webová stránka používa súbory cookies na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.