O Ecocapsule sa už zaujíma aj svetový Forbes

Energeticky nezávislý dizajnový mikrodom Ecocapsule, ktorý je futuristickým prepojením udržateľného žitia a čistého dizajnu sa minulý týždeň ocitol na titulnej strane web magazínu Forbes. Nie je to však ani zďaleka prvýkrát čo sa tím Ecocapsule teší svetovej mediálnej pozornosti – písal o nich už medzi inými aj americký CNN či nemecký Die Welt.

Spolumajiteľom tejto inovatívnej spoločnosti môžete byť aj vy. Po prvej úspešne zafinancovanej kampani cez Crowdberry, ktorá umožnila výrobu prototypov, je tu aktuálne druhé investičné kolo, ktoré Ecocapsuli pomôže začať vyrábať prvé kusy pre nedočkavých zákazníkov, ktorých na poradovníku stále pribúda. 

Tím Ecocapsule sa predstaví najbližšie na Crowdberry investorskom večeri 26.4. v Bratislave. Kapsula bude potom vystavená 2.-4. mája v bratislavskej Starej tržnici v rámci Kid Shopup, ktorého témou je udržateľnosť a ekológia. 

Späť

Táto webová stránka používa súbory cookies na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.