Trh s cyklistickými odevmi vykazuje zisky a dôvod na optimizmus – aj napriek pandémii

Výsledky nedávno zverejnenej správy Grand View Research potvrdili, že trh s cyklistickými odevmi neustále rastie. V roku 2019 dosiahla hodnota trhu neuveriteľných 5,49 miliárd dolárov a očakáva sa, že bude ďalej rásť ročne v priemere zhruba o 4,6 % (CAGR 2020 – 2027), a to vďaka zvýšenému záujmu verejnosti o zdravie, aktívny životný štýl a udržateľnosť.

Posledné mesiace napriek obmedzeniam v niektorých sektoroch pozitívne ovplyvnili záujem o cyklistiku. Opatrenia súvisiace s koronakrízou a sociálne odlúčenie inšpirovali ľudí presadnúť na bicykel a využiť ho na šport a relax alebo ako bezpečný dopravný prostriedok.

Slovenská spoločnosť bývalých profesionálnych cyklistov bratov Velitsovcov - Isadore Apparel, ktorá v súčasnosti hľadá rastový kapitál na platforme Crowdberry, potvrdzuje tento trend. Isadore, aj v nadväznosti na presun zákazníkov do online prostredia počas COVID-19, zaznamenáva rekordné čísla - od začiatku roka narástol online predaj medziročne kumulatívne o 40% a počet nových zákazníkov sa zvýšil o 33% v prvých štyroch mesiacoch roka. Vo všeobecnosti, e-commerce ako jeden z hlavných distribučných kanálov, čaká najrýchlejší rast - až o 5,8 % (CAGR 2020 - 2027). Súčasná situácia len urýchlila tento vývoj, no do značnej miery sa na tomto raste podpísali aj digitálne marketingové stratégie značiek. Aj menší regionálni šampióni ako Isadore Apparel tak dnes dokážu konkurovať veľkým hráčom ako Rapha alebo Champion. Napriek ekonomickému spomaleniu ukázali, že sa aj v prostredí internetu vedia pohybovať rovnako pružne a strategicky ako na bicykli.

Chcete sa aj vy podieľať na ďalšom raste spoločnosti Isadore Apparel? Zistite viac o možnosti investovať a stať sa spoluvlastníkom spoločnosti na www.crowdberry.eu/Isadore.

https://www.grandviewresearch.com/industry-analysis/cycling-wear-market 

Späť

Táto webová stránka používa súbory cookies na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.