Warning: Missing argument 1 for TYPO3\CMS\Extbase\Persistence\Generic\Query::matching(), called in /var/www/crowdberry.eu/web/typo3conf/ext/cbevents/Classes/Domain/Repository/EventRepository.php on line 33 and defined in /var/www/crowdberry.eu/web/typo3/sysext/extbase/Classes/Persistence/Generic/Query.php on line 357
Podujatia

Pripravované podujatia

dátum
miesto
 • 8.4.
  Wednesday
  Online webinár
  Crowdberry investorský webinár - AKULAR
  Crowdberry investorský webinár - AKULAR, 8. 4.
  Vyspovedajte zakladateľov spoločnosti Cviker AR na webinári dedikovanom ich investičnej kampani AKULAR.

  Spoločnosť zažíva v tomto období výrazný nárast dopytu predovšetkým z USA, CAN, EU a Ázie. Jej riešenie umožňuje vizualizáciu 3D modelov plánovaných stavieb online bez nutnosti osobného kontaktu a je tak mimoriadne atraktívne pre developerov, ktorí tak môžu pokračovať v rozbehnutých projektoch.

  K investícii fondu CB Investment Management sa pridali aj Crowdberry investori, ktorí potvrdili záujem presahujúci minimum potrebné pre uzavretie kampane. Spúšťame tak proces uzatvárania a dávame poslednú príležitosť pridať sa.

  Odkaz na registráciu dostanete emailom. Nezabudnite sa prihlásiť.
  KEDY: 8. 4. 2020 od 16:30
  KDE: Online webinár

Táto webová stránka používa súbory cookies na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.