Warning: Missing argument 1 for TYPO3\CMS\Extbase\Persistence\Generic\Query::matching(), called in /var/www/crowdberry.eu/web/typo3conf/ext/cbevents/Classes/Domain/Repository/EventRepository.php on line 33 and defined in /var/www/crowdberry.eu/web/typo3/sysext/extbase/Classes/Persistence/Generic/Query.php on line 357
Podujatia

Pripravované podujatia

dátum
miesto
 • 2.6.
  Tuesday
  Online webinár
  Crowdberry investorský webinár - Footshop
  Crowdberry investorský webinár - Footshop, 2. 6.
  Vyspovedajte osobne Petra Hajdučeka, zakladateľa spoločnosti Footshop a jedného z najúspešnejších e-commerce podnikateľov v Čechách a na Slovensku na exkluzívnom webinári dedikovanom investorom Crowdberry a spoluvlastnite lídra na trhu online predaja streetwear a lifestyle obuvi v strednej a východnej Európe.

  Odkaz na registráciu dostanete emailom. Nezabudnite sa prihlásiť.
  KEDY: 2. 6. 2020 od 16:00
  KDE: Online webinár
 • 3.6.
  Wednesday
  Online webinár
  Crowdberry investorský webinár - Nettle
  Crowdberry investorský webinár - Nettle, 3. 6.
  Spoznajte osobne zakladateľov spoločnosti Nettle AI na špeciálnom webinári pre investorov Crowdberry a využite jedinečnú príležitosť podieľať sa na budúcnosti zákazníckej podpory – predstavujeme Vám technologického priekopníka a zároveň novú investičnú príležitosť Nettle AI.

  Slovenský technologický startup Nettle AI prináša revolúciu do zákaznícky orientovaných odvetví, pre ktoré je efektívna a bezproblémová komunikácia kľúčová z pohľadu šetrenia nákladov, podpory predaja a udržania kvality zákazníckeho servisu. Vyvíja, dodáva a implementuje komplexné riešenia pre konverzačné platformy na princípe umelej inteligencie (AI).

  Počas 2 rokov existencie sa firma vypracovala na absolútnu svetovú špičku v oblasti konverzačnej AI. Medzi jej klientov tak dnes patria spoločnosti ako Eset, Samsung, ČSOB alebo 365 bank. Banner-boty Nettle AI boli ako prvé nasadené v Google Marketing Platform. Zároveň sú pripravené na nový interaktívny a bezpečnejší RCS komunikačný protokol, ktorý nahradí súčasný štandard (SMS). Nettle AI tiež spolupracuje s globálnym robotickým centrom Mazars na príprave riešení pre klientov, ktoré kombinujú silné stránky chatbotov a robotickej automatizácie procesov (RPA).

  Odkaz na registráciu dostanete emailom. Nezabudnite sa prihlásiť.
  KEDY: 3. 6. 2020 od 18:00
  KDE: Online webinár

Táto webová stránka používa súbory cookies na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.