Warning: Missing argument 1 for TYPO3\CMS\Extbase\Persistence\Generic\Query::matching(), called in /var/www/crowdberry.eu/web/typo3conf/ext/cbevents/Classes/Domain/Repository/EventRepository.php on line 33 and defined in /var/www/crowdberry.eu/web/typo3/sysext/extbase/Classes/Persistence/Generic/Query.php on line 357
Podujatia

Pripravované podujatia

dátum
miesto
 • 17.3.
  Tuesday
  Bratislava
  Crowdberry investorský večer Bratislava
  Crowdberry investorský večer, 17. 3. Bratislava
  Príďte sa osobne zoznámiť so spoločnosťami, ktoré na Crowdberry hľadajú investorov. Čakajú vás prezentácie nových investičných príležitostí, osobné stretnutia so zakladateľmi firiem, investormi a ďalšími osobnosťami z podnikateľského sveta. Budeme sa na vás tešiť 17. marca v investičnej kaviarni Crowdberry v Bratislave.
  KEDY: 17. 3. 2020 od 18:00
  KDE: UNIQ, Staromestská 3, 811 03 Bratislava
 • 25.3.
  Wednesday
  Praha
  Crowdberry investorský večer Praha
  Crowdberry investorský večer, 25. 3. Praha
  Príďte sa osobne zoznámiť so spoločnosťami, ktoré na Crowdberry hľadajú investorov. Čakajú vás prezentácie nových investičných príležitostí, osobné stretnutia so zakladateľmi firiem, investormi a ďalšími osobnosťami z podnikateľského sveta. Budeme sa na vás tešiť 25. marca v investičnej kaviarni Crowdberry v Prahe.
  KEDY: 25. 3. 2020 od 18:00
  KDE: Crowdberry, Harrachovský Palác, Jindřišská 939/20, Praha
 • 19.3.
  Thursday
  Košice
  Crowdberry investorský večer Košice
  Crowdberry investorský večer, 19. 3. Košice
  Príďte sa osobne zoznámiť so spoločnosťami, ktoré na Crowdberry hľadajú investorov. Čakajú vás prezentácie nových investičných príležitostí, osobné stretnutia so zakladateľmi firiem, investormi a ďalšími osobnosťami z podnikateľského sveta. Budeme sa na vás tešiť 19. marca. Miesto bude upresnené.
  KEDY: 19. 3. 2020 od 18:00
  KDE: Bude upresnené

Táto webová stránka používa súbory cookies na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.