Pripravované podujatia

dátum
miesto
 • 28.11.
  Streda
  Praha
  Investorský večer - Retino, Sensoneo, Malý Gazda
  Investorský večer - Retino, Sensoneo, Malý Gazda - 28. 11. 2018, Praha
  Zaujímajú Vás novinky ohľadom pripravovaných investičných príležitostí? Prepásli ste príležitosť zoznámiť sa s ich zakladateľmi? Príďte 28. novembra do Crowdberry.

  Predstaví sa Vám jeden z globálnych lídrov v oblasti smart city - online riadenie logistiky mestských a priemyselných odpadov Sensoneo, slovenská rodinná mini-mliekareň s šesťročnou históriou výroby tradičných jogurtov z čestvého kravského mlieka Malý Gazda a jednoduché a efektívne online riešenie reklamácií a vratiek pre e-shopy Retino.
  KEDY: 28. 11. 2018 od 18:00
  KDE: Jindřišská 939/20, Harrachovský palác, Praha
 • 28.11.
  Streda
  Bratislava
  Raňajky so Švajčiarsko-slovenskou obchodnou komorou
   
  Raňajky so Švajčiarsko-slovenskou obchodnou komorou - 28. 11. 2018, Bratislava
  Švajčiarsko-slovenská obchodná komora v spolupráci so spoločnosťou Crowdberry organizuje pracovné raňajky na tému: Alternatívne investície, ktoré pomáhajú tvoriť globálnych lídrov zo slovenska.

  Pre registráciu na akciu nás kontaktujte na alica.durcova@crowdberry.eu.
  KEDY: 28. 11. 2018 od 9:00
  KDE: Staromestská 3, budova UNIQ, Bratislava
 • 5.12.
  Streda
  Bratislava
  Investorský večer - Sensoneo, Malý Gazda, Retino
  Investorský večer - Sensoneo, Malý Gazda, Retino - 5. 12. 2018, Bratislava
  Zaujímajú Vás novinky ohľadom pripravovaných a spustených investičných príležitostí? Prepásli ste príležitosť zoznámiť sa s ich zakladateľmi? Príďte 5. decembra do Crowdberry.

  Predstaví sa Vám jeden z globálnych lídrov v oblasti smart city - online riadenie logistiky mestských a priemyselných odpadov Sensoneo, slovenská rodinná mini-mliekareň s šesťročnou históriou výroby tradičných jogurtov z čestvého kravského mlieka Malý Gazda, jednoduché a efektívne online riešenie reklamácií a vratiek pre e-shopy Retino.
  KEDY: 5. 12. 2018 od 18:00
  KDE: Staromestská 3, budova UNIQ, Bratislava

Táto webová stránka používa súbory cookies na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.