Podujatia

dátum
miesto
 • 1.12.
  Tuesday
  Záznam webinára
  Fungovanie Crowdberry a investičného procesu
  Spoluvlastnite slovenské a české firmy a nehnuteľnosti
  Tento záznam webináru je určený pre nových investorov na platforme Crowdberry. Link na záznam webinára vám pošleme emailom po prihlásení.

  Spoluvlastnite slovenské a české firmy a nehnuteľnosti a zistite, ako investovať do podielov firiem ako Footshop, GymBeam, MultiplexDX, Isadore, Sensoneo, alebo Ecocapsule.

  Donedávna boli priame investície do firiem dostupné predovšetkým pre profesionálnych investorov a fondy. Dnes sa vďaka službám profesionálnych investičných platforiem otvárajú širšej skupine privátnych investorov. Priame investície do firiem a nehnuteľností umožňujú súkromným investorom zhodnotiť kapitál, podieľať sa na úspechu českých a slovenských firiem a podporiť tak domácu ekonomiku.

  Tvorte s nami ekonomiku budúcnosti!
  KEDY: Záznam webináru pre nových investorov
  KDE: Youtube
 • 2.2.
  Tuesday
  Online webinár
  Aktuálne investičné príležitosti a fungovanie Crowdberry
  Spoluvlastnite slovenské a české firmy a nehnuteľnosti
  Chcete spoluvlastniť slovenské a české firmy a nehnuteľnosti? Investovať a zároveň pomáhať inovatívnym firmám rásť? Spoznať zakladateľov takýchto firiem osobne a byť pri tom, keď dobývajú svet a vyvíjajú nové technológie?

  Pripojte sa k nám na webinári Spoluvlastnite slovenské a české firmy a zistite, ako investovať do podielov firiem ako Footshop, GymBeam, MultiplexDX, Isadore, Sensoneo, alebo Ecocapsule. Spoznáte firmy, ktoré už svojich spolumajiteľov na Crowdberry našli, ale aj tie, ktoré ich práve hľadajú a ponúkajú aktívne investičné príležitosti.

  Donedávna boli priame investície do firiem dostupné predovšetkým pre profesionálnych investorov a fondy. Dnes sa vďaka službám profesionálnych investičných platforiem otvárajú širšej skupine privátnych investorov. Priame investície do firiem umožňujú súkromným investorom zhodnotiť kapitál, podieľať sa na úspechu českých a slovenských firiem a podporiť tak domácu ekonomiku.

  Tvorte s nami ekonomiku budúcnosti!
  KEDY: 2. 2. 2021 od 16:00
  KDE: Zoom.us - odkaz na webinár Vám pošleme emailom po prihlásení
 • 21.1.
  Thursday
  Online webinár
  Priame investície do retailových, logistických a rezidenčných nehnuteľností ​
  Priame investície do retailových, logistických a rezidenčných nehnuteľností ​
  Zvažujete investície do nehnuteľností? Chcete vedieť viac o jednotlivých segmentoch, ako sa stať spolumajiteľmi logistickej haly alebo bytového domu a podieľať sa na zisku z ich developmentu, prenájmu či predaja? Ako investovať do konkrétnych projektov priamo po boku renomovaných developerských spoločností? Ako chrániť svoje prostriedky pred infláciou?

  Zistíte viac o výhodách priamych investícií do nehnuteľností na platforme Crowdberry. Zoznámime Vás s procesom vyhodnocovania investičných príležitostí a ako fungujú mechanizmy pre Vašu ochranu:

  - Analýza trhu, partnerov a finančná analýza
  - Due dilligence proces
  - Likviditná preferencia pre Crowdberry investorov
  - Garancia odkupu developerom
  - Proces kontroly predaja nehnuteľnosti
  - Ako sa chrániť pred infláciou a znížiť investičné riziko?

  Real estate investičný tím Vám vysvetlí ako investovať do konkrétnych projektov priamo po boku renomovaných developerských spoločností v relatívne nižších čiastkach a dosiahnuť tak potenciálne vyššie zhodnotenie bez starostí o správu nehnuteľnosti.

  Peter Bečár, Partner Crowdberry – 20 ročné skúseností z oblasti realitného developementu a IT sektoru. Pôsobil ako riaditeľ pre strednú a východnú Európu v spoločnosti P3 Logistics Parks.

  Samuel Frankl, Investičný Manažér – skúsenosti z oblasti investícií do nehnuteľností, oceňovania spoločností a poradenstva v oblasti managementu. V minulosti pracoval pre innogy Consulting a EY.

  Martin Pleva, Investičný Manažér – 18 ročné skúsenosti z finančného sektoru so zameraním na oblasť financií v realitnom developemente. V UniCredit Leasing viedol divíziu Real Estate Leasing.
  KEDY: 21.1.2021 od 17:00
  KDE: Zoom.us - odkaz na webinár Vám pošleme emailom po prihlásení

Táto webová stránka používa súbory cookies na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.