Warning: Missing argument 1 for TYPO3\CMS\Extbase\Persistence\Generic\Query::matching(), called in /storage01/www/crowdberry.sk/typo3conf/ext/cbevents/Classes/Domain/Repository/EventRepository.php on line 33 and defined in /storage01/typo3_src-7.6.23/typo3/sysext/extbase/Classes/Persistence/Generic/Query.php on line 357
Podujatia

Pripravované podujatia

dátum
miesto
 • 11.9.
  Streda
  Bratislava
  Start.up! Germany Tour 2019
  Startup Germany Tour 2019
  Start.up! Germany Tour 2019, 11. 9. Bratislava
  Príďte sa pozrieť na nádejné slovenské startupy z oblasti Smart City, Logistics & Mobility a Insuretech. Tie budú 11. septembra v našej investičnej kaviarni v Bratislave súperiť o účasť na Start.up! Germany Tour 2019, ktorá sa koná pod záštitou Slovensko-nemeckej obchodnej komory v spolupráci s Crowdberry, Mazars a Východoslovenskou energetikou. Čaká Vás networking s investormi i partnermi akcie a možnosť stretnúť zakladateľov firiem, ktoré sa v budúcnosti môžu uchádzať o investíciu na Crowdberry.

  3 firmy, ktoré budú vybrané odbornou porotou z radov partnerov akcie sa zúčastnia 5-dňovej tour po Nemecku, kde sa spoločne s ďalšími startupmi z celého sveta predstavia potenciálnym investorom a obchodným partnerom. Zavítajú aj na jednu z najväčších startupových akcií v Nemecku RuhrSummit v meste Bochum, kde ich bude čakať viac než 300 startupov, zástupcov 200 spoločností a 50 rečníkov. Získajú tak skvelý základ pre expanziu na najväčší európsky trh.
  Spoločnosti sa navyše budú môcť uchádzať o financovanie svojej expanzie prostredníctvom platformy Crowdberry.

  Príďte a dajte nám vedieť, ktoré investičné príležitosti by ste na platforme uvítali.

  Akcia bude prebiehať v angličtine a vstupné je zdarma.
  KEDY: 11. 9. 2019 od 17:00
  KDE: UNIQ, Staromestská 3, 811 03 Bratislava

Táto webová stránka používa súbory cookies na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.