Pripravované podujatia

dátum
miesto
 • 20.10.
  Tuesday
  Online webinár
  Crowdberry investorský webinár - Nettle AI a AKULAR
  Crowdberry investorský webinár - Nettle AI a AKULAR, 20. 10. od 16:00
  Pripojte sa na webinár dedikovaný príležitostiam Nettle AI a AKULAR.

  Revolučná cloudová platforma AKULAR sa úspešne integrovala s gigantom Autodesk BIM360 a získala prístup k desiatkam tisícom firmám a miliónom užívateľov po celom svete. Vďaka svojmu riešeniu, ktoré umožňuje architektom, projektovým manažérom a developerom pokračovať v práci napriek súčasným obmedzeniam osobného kontaktu, zažíva spoločnosť výrazné zvýšenie dopytu po svojom produkte s nárastom tržieb. Do uzavretia miliónovej investície ostáva 150 tis. EUR.

  Slovenský technologický startup Nettle AI dokázal osloviť profesionálny investičný fond Venture to Future Fund. Ten potvrdil svoj záujem investovať po boku Crowdberry investorov a podporiť tak rast spoločnosti, ktorá svojím komplexných portfóliom konverzačných nástrojov umelé inteligencie prináša revolúciu medzi zákaznícky orientovanými odvetviami. Ich riešenia oslovili spoločnosti ako je Eset, Samung, alebo 365 bank. Spolupracuje napr. aj na vývoji využitie nových RCS štandardov v rámci Google platforiem. Po novom sa investori môžu stať spolumajiteľmi tejto spoločnosti za ešte atraktívnejších podmienok.
  KEDY: 20. 10. 2020 od 16:00
  KDE: Online webinár
 • 22.10.
  Thursday
  Online webinár
  Crowdberry investorský webinár - KLM Nitra
  Crowdberry investorský webinár - KLM Nitra, 22. 10. od 16:00
  Pripojte sa na webinár dedikovaný príležitosti KLM Nitra.

  Investícia do logistickej haly s uzatvorenou 10-ročnou nájomnou zmluvou s prevádzkovateľom expresných prepravných služieb Slovak Parcel Service, ktorý je súčasťou Österreichische Post (Rakúska pošta) s obratom viac ako 2 mld. EUR a ziskom cez 144 mil. EUR. Investori majú možnosť stať sa spolu s profesionálnym partnerom KLM real estate spoluvlastníkmi haly a participovať na výnosoch z prenájmu a predaja nehnuteľností v budúcnosti.
  KEDY: 22. 10. 2020 od 16:00
  KDE: Online webinár
 • 27.10.
  Tuesday
  Online webinár
  Crowdberry súhrnný webinár
  Crowdberry súhrnný webinár - 27. 10. od 16:00
  Crowdberry súhrnný webinár ponúkne prehľad nových investičných príležitostí a zosumarizuje aktuálny vývoj otvorených kampaní pre všetkých, ktorí nemali príležitosť zúčastniť sa predchádzajúcich webinárov. K dispozícií Vám bude celý tím Crowdberry, ktorý bude pripravený zodpovedať akékoľvek Vaše otázky.
  KEDY: 27. 10. od 16:00
  KDE: Online webinár

Táto webová stránka používa súbory cookies na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.