Naštartujte Váš biznis cez Crowdberry a získajte potrebný kapitál

Výška celkovej investície cez Crowdberry sa pohybuje od 250.000 € až do 5.000.000 €

Výhody získania kapitálu cez Crowdberry

Unikátna príležitosť ako navýšiť podnikateľský kapitál pri optimálnych podmienkach výmenou za percentuálny podiel vo Vašej spoločnosti

Zoznámte sa s potenciálnym investorom tvárou v tvár v jednom z našich pravidelných eventov organizovaných pre investorov a startupistov

Investori sa môžu po vzájomnej dohode aktívne zapájať a uplatňovať svoje dlhoročné skúsenosti a zručnosti z odvetvia pre potreby Vášho rastu

Zdieľajte Vašu prezentáciu on-line a dajte vedieť Vášmu okoliu ako sa Vám darí s investičnou kampaňou

Crowdberry Vám prináša nielen kapitál, ale aj možnosť získať potrebný know-how a prístup k trhom, pre Váš start-up

V Crowdberry získate na mieru šité konzultačné služby, startupom pomáhame s prípravou investičnej kampane

Vlastnosti equity investičného konceptu Crowdberry

Dostupnosť
Prostredníctvom Crowdberry portálu môžete osloviť viacero investorov paralelne. Stačí si vytvoriť profil na našej platforme a poskytnúť dokumenty potrebné k analýze Due Diligence. Akonáhle prejdete našim interným screeningom (Due Diligence), získate prístup k širokej báze súkromných investorov, ktorí sú ochotní posunúť Vaše podnikanie na ďalšiu úroveň.

V jednoduchosti je krása a rýchlosť
Crowdberry Vám ponúka perfektnú príležitosť získať potrebné financie pre Váš rast, a to bez komplikovaných naťahovačiek. Pri úspešnom navýšení kapitálu cez Crowdberry Vám sprostredkujeme právnu asistenciu pre účely spojené so zmenami vo Vašej spoločnosti.

Flexibilita
Prostredníctvom Crowdberry máte možnosť špecifikovať Vaše preferencie, či hľadáte aktívnych investorov (kapitál a mentoring) alebo pasívnych investorov (iba kapitál) pre Váš podnikateľský zámer. Navyše, Crowdberry Vám môže sprostredkovať osobné stretnutie s relevantnými investormi z Vášho odvetvia, ktorí Vám môžu poskytnúť cenné rady, know-how a podporu na trhoch. 

Poplatky
Participácia na našej platforme má štandardné podmienky a podlieha transparentnému procesu. Crowdberry si účtuje 8% zo získaného kapitálu. Investor však dostane podiel vo výške 100% jeho vkladu, pričom poplatok je nákladom startupu. 

Unikátnosť
Crowdberry robí equity investovanie možným vďaka transparentnej, bezpečnej a jednoduchej investičnej platforme. Minimálna suma investície pre konkrétnu spoločnosť, resp. startup je 250.000€, pričom jednotliví investori sa môžu podieľať čiastkami od 2.000€. 

Dôvernosť
Právne úkony vykonáva renomovaná advokátska kancelária štandardným a transparentným právnym procesom. Všetci uchádzači sú viazaní mlčanlivosťou.

Crowdberry je tu pre Vás
Pokiaľ potrebujete poradiť s prípravou Vašej prezentácie, radi Vám pomôžeme.

Kontakt na nás.

Táto webová stránka používa súbory cookies na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.