Registrácia

  • Rýchla a bezplatná registrácia
  • Prístup k detailným informáciam o investičných projektoch
  • Pravidelné Crowdberry podujatia pre registrovaných investorov
  • Osobné stretnutia so zakladateľmi spoločností a vyskúšanie si ich produktov
  • Možnosť odberu noviniek: spúšťanie nových kampaní, informácie o podujatiach, aktuality o investičných príležitostiach
  • Crowdberry komunita: profesionáli z oblasti financií, práva, business developmentu, IT, marketingu a ďalších

Bez prihlásenia k odberu noviniek Vás nebudeme môcť informovať o spúšťaní nových kampaní, aktualitách, novinkách v společnostiach a naplánovaných investorských večeroch


Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Investovanie s podporou Crowdberry predstavuje pre investorov riziká, vrátane rizika straty celej investície. Investor by nemal investovať viac peňazí, než si môže dovoliť stratiť bez toho, aby sa zmenil jeho životný štandard. Vyslovene sa neodporúča komukoľvek investovať požičané peniaze. Hodnota investície fluktuje a nemožno dať žiadnu záruku ich zhodnotenia alebo návratu. Každá investícia s podporou Crowdberry by sa mala vnímať ako dlhodobá ilikvidná investícia. Pohľadávky Investorov voči Spoločnostiam sú nezabezpečené a sú podradené voči pohľadávkam všetkých veriteľov. Schopnosť investora predať svoj podiel na spoločnosti bude závisieť od vôle potenciálneho záujemcu o daný podiel kúpiť ho za prijateľnú cenu, čo môže byť pre investora zložité, keďže neexistuje relevantný sekundárny trh takýchto podielov. Spoločnosti - startupy - zriedkavo platia dividendy (podiely na zisku), nakoľko potrebujú kapitál na svoj rozbeh. Nikto by sa nemal spoliehať na minulé výkony ako indikátor alebo garanciu budúcich výkonov. Predpovede nie sú spoľahlivým indikátorom budúcich výkonov. Investícia, ktorú urobí investor cez Crowdberry, môže byť potenciálne zriedená, čo znamená, že vstupom ďalšieho investora do spoločnosti sa podiely pôvodných investorov znížia, hoci ich hodnota sa môže zvýšiť. Investovanie do spoločností by malo byť súčasťou diverzifikovaného portfólia skúseného investora. To znamená, že investor by mal radšej investovať len menšie množstvá do viacerých spoločností ako väčšie množstvá do jednej dvoch spoločností. Zároveň investície do spoločností ako triedy kohokoľvek aktív by mali byť len malou časťou jeho celkových investícií a investovaného kapitálu s väčšinou investovaného kapitálu v bezpečnejších a likvidnejších aktívach.

Naozaj chcete prísť o spustenie nových kampaní a možnosť stretnúť sa so zakladateľmi firiem? Prihláste sa do odberu noviniek. Posielame iba párkrát mesačne a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.

Táto webová stránka používa súbory cookies na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.