Boataround - Rezervačný portál jácht a lodí - II. kolo

Investovaných

Cieľ

100 %   

800 000 €

800 000 €

Spoločnosť Boataround.com dosiahla od svojej prvej investície na Crowdberry v roku 2016 značný pokrok a viac ako zdesaťnásobila počet rezervácií. Pätnásť členný tím sa stará o profesionálne ohodnotený zákaznícky servis, marketing a vývoj technologickej platformy. 95% zákazníkov hodnotí svoju plavbu s Boataround.com ako excelentnú.

  • Medzinárodne skúsený tím: zakladatelia z globálne úspešnej platformy Booking.com
  • Najväčší vlastný katalóg lodí: obsahuje vyše 9 100 plavidiel od 560 renomovaných partnerov
  • Celosvetová ponuka: 300+ destinácií v 42 krajinách na 5 kontinentoch
  • Medzinárodný dosah: Zákazníci zo 14 krajín
  • Overený obchodný model: 10-násobný rast počtu lodí, rezervácií a ponúkaných destinácií za rok
Odfinancované
Cieľ
800 000 €
Počet investorov
26
Investovaných
800 000 €
Minimálna investícia
2 000 €

Pre prístup k detailom a materiálom o investičnej príležitosti sa prosím prihláste alebo registrujte

Registrácia

O investičnej príležitosti

Boataround.com je rezervačný systém na prenájom jácht, motorových člnov, katamaránov vrátane kapitánov a poistenia. Prenájom cez Boataround.com je pohodlný a transparentný proces, s možnosťou hodnotenia prenajímateľov a jednotlivých lodí. Vďaka vynechaniu sprostredkovateľov, ktorí sa bežne na procese prenájmu lode podielajú, ponúka Boataround bezkonkurenčné ceny.

V roku 2016 firma získala investíciu na Crowdberry. Počas uplynulého roka dosiahla značný pokrok a je pripravená na ďalšie rastové investičné kolo. V súčasnosti si môžu zákazníci vyberať z globálnej ponuky viac ako 9 100 lodí, vo vyše 300 destináciách v 42 krajinách po celom svete - a to všetko pre zákazníkov v 11 jazykoch. Boataround má najväčší vlastný katalóg lodí na trhu priamo zazmluvnený s majiteľmi a charterovými spoločnosťami. Vďaka tomu poskytuje vlastný overený obsah a hodnotenia jácht od reálnych zákazníkov, tie najlepšie ceny na trhu a služby zákazníkom sedem dní v týždni v lokálnom jazyku.

Spoločnosť bola založená v roku 2016 bývalými zamestnancami populárneho rezervačného portálu hotelov Booking.com s dlhoročnými skúsenosťami s online rezervačným obchodným modelom a medzinárodným pôsobením v strednej a východnej Európe a Ázii. Technologická a servisná infraštruktúra spoločnosti je vybudovaná in-house a je škálovateľná pre globálny rast firmy. Vrcholná návštevnosť rezervačného systému je cez 30 000 návštevníkov mesačne. Priazni sa spoločnosť teší aj na Facebook-u, kde má už 35 tisíc fanúšikov. Spoločnosť oslovujú taktiež medzinárodné siete cestovných kancelárií ohľadom spolupráce pri vytvorení ponuky prenájmu lodí pre dovolenkové balíky, napojenia sa na Boataround katalóg a technologickú platformu.

Spoločnosť hľadá investíciu na posilnenie trhových podielov v jednotlivých krajinách, rozširovanie ponuky lodí a destinácií, marketing a rozvoj funkcionality platformy.

 

Web:

boataround.com

 

Napísali o Boataround:

Forbes.sk

TyInternety.cz

Ekonomika.idnes.cz

Videá

Obrázky

Táto webová stránka používa súbory cookies na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.