Pripravované

30. 9.12:00
Kde nás stretnete počas septembra?
Od konferencií až po biznis raňajky. Kde sa s nami viete stretnúť online alebo osobne. Kompletný prehľad eventov s účasťou zástupcov Crowdberry.

Predošlé

Záznam
Webinár Poliklinika Váš Lekár - novinky a Q&A
Webinár k investičnej príležitosti Poliklinika Váš lekár, na ktorom náš investičný tím spolu s prestaviteľmi spoločnosti odprezentujú nielen samotnú príležitosť, ale aj novinky a zodpovedajú všetky vaše otázky.
Záznam
Webinár Ecocapsule naživo z prototypovej dielne
Zoznámte sa so zakladateľmi spoločnosti Ecocapsule, vypočujte si ich strategické plány a výstupy z úspešného investičného samitu z USA, kde si potvrdili neutíchajúci záujem o tento dizajnový sebestačný a mobilný mikrodom.
Záznam
Webinár: Predstavíme nové investičné príležitosti ONLINE
Predstavenie nových a otvorených investičných príležitostí s ich investičnými manažérmi a zakladateľmi!
Záznam
Nová investičná príležitosť ZAPO
Získajte detailnejšie informácie o investičnej príležitosti ZAPO. Pripojte sa 25. apríla o 16:00 na webinár pre registrovaných uživateľov platformy Crowdberry, ktorým vás prevedie náš investičný tím a zakladateľ ZAPO.
Záznam
Fungovanie Crowdberry a investičného procesu
Tento záznam webinára je určený pre nových investorov na platforme Crowdberry. Spoluvlastnite slovenské a české firmy a nehnuteľnosti a zistite, ako investovať do podielov firiem ako Footshop, GymBeam, MultiplexDX, Isadore, Sensoneo alebo Ecocapsule.