Čezeta - Znovuzrodený česko-slovenský symbol

Investovaných

Cieľ

100 %   

800 000 €

800 000 €

Čezeta je späť a vo svojom novom elektrickom modeli spája moderné technológie a nadčasový dizajn legendárneho motocyklu. Podporte českú značku a podieľajte sa na jej expanzii do celého sveta.

  • Nový, plne elektrický model Čezeta 506 s homologáciou v celej EU
  • S dojazdom 150 km a maximálnou rýchlosťou až 123km/h špička vo svojej triede
  • Rozbehnutá malosériová výroba vo výrobnej hale v Prostejove
  • Desiatky súčasných zákazníkov s rýchlo rastúcim dopytom po celom svete s obrovským potenciálom
  • Inovatívny prístup využívajúci vlastné výrobné technológie s patentovou ochranou
  • Skúsený tím na čele s vizionárom z Anglicka a motocyklovým pretekárom z Čiech 
Odfinancované
Cieľ
800 000 €
Počet investorov
93
Investovaných
800 000 €
Minimálna investícia
2 000 €

Pre prístup k detailom a materiálom o investičnej príležitosti sa prosím prihláste alebo registrujte

Registrácia

O investičnej príležitosti

CHCETE VLASTNIŤ ČESKO SLOVENSKÚ LEGENDU ČEZETA? KÚPTE SI ELEKTRICKÚ MOTORKU ALEBO PODIEL VO FIRME

Notoricky známu značku oživil pred piatimi rokmi britský podnikateľ Neil Smith, žijúci aj s rodinou od roku 2001 v Prahe. Jeho tímu sa podarilo vyvinúť elektro motorku, ktorá má v konkurencii svetoznámych značiek výnimočné parametre. K ikonickému dizajnu z päťdesiatych rokov s drobnou modernizáciou a histórii legendárnej značky pridali inovatívne technológie.Čezeta 506 má maximálnú rýchlosť 123 km/hod, dojazd 150-200 km na jedno nabitie a nabiť sa dá pomocou akejkoľvek elektro prípojky za 3,5 hodiny.

Vďaka svojmu dizajnu, moderným technológiám a výnimočným parametrom oslovila zákazníkov po celom svete. Moderné „prasa“, ako sa motorke hovorievalo, teda Čezetu 506 ponúka aj e-shop a show-room Alza.cz. Firma už nestíha vyrábať a potrebuje rozšíriť továreň tak, aby mohla vyrábať 2 000 motoriek ročne.

Pôvodné skútre Čezeta vyrábala od roku 1957 do zastavenia výroby v roku 1964 Česká zbrojovka Strakonice a vyvážala ich do celého sveta. Vyrobilo sa takmer 130 000 kusov v troch modelových radách 501, 502 a 505. Pôvodný skúter osadený dvojtaktovým motorom dosahoval rýchlosť približne 80 km/hod.

Súčasná Čezeta 506 je prvým homologovaným elektrickým vozidlom vyrábaným v Českej republike. Stroj využíva rovnaké batériové články, ktoré nájdeme vo vozidlách Tesla. Všetka elektronika a komunikácia jednotlivých systémov je ale vyvinutá Čezetou a jej, prevažne českými a slovenskými, dodávateľmi na mieru. Plynová rukoväť, prepínač jazdných režimov a blinkre boli napríklad vyvinuté v spolupráci s Fakultou elektrotechniky ČVUT v Prahe. Motorka sa vyrába v historickej továrni Wikov v Prostějove a vo firme pracuje už 10 zamestnancov.

Čezeta je unikátna vďaka histórii svojej značky, ktorá rezonuje na jej domácom trhu. Pridáva však inovácie, nadčasový dizajn a technológie, ktoré z nej robia súčasnú špičku v obore. 

 

Web:

www.cezeta.com

 

Čezeta v médiách:

Lidovky

 

Videá

Obrázky

Táto webová stránka používa súbory cookies na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.