Ecocapsule - Mobilný ekologický dom

Investovaných

Cieľ

100 %   

750 000 €

750 000 €

Ecocapsule je mobilný energeticky nezávislý mikro-dom, ktorý umožňuje ľuďom žiť mimo civilizácie takmer kdekoľvek na zemi. Spoločnosť získala ohlasy z celého sveta a o jej popularite hovorí aj viac než 300 platených predobjednávok a dopytov, ktorých počet každým dňom rastie.

Odfinancované
Cieľ
750 000 €
Počet investorov
11
Investovaných
750 000 €
Minimálna investícia
10 000 €

Pre prístup k detailom a materiálom o investičnej príležitosti sa prosím prihláste alebo registrujte

Registrácia

O investičnej príležitosti

Koncept a technológie použité v Ecocapsule majú potenciál zmeniť urbanizmus miest a bývanie na celom svete. Ecocapsule je smarthome poháňaný iba vetrom a slnečnou energiou. Ľudom umožňuje žiť mimo civilizácie takmer kdekoľvek na zemi. Použitie je rôzne, od karavanu, chaty na pozemku bez energetických sietí cez hotel až po dobíjanie elektrických áut. Vnútri má človek všetko, čo potrebuje: WC s kúpeľňou, kuchynku, rozťahovaciu posteľ, úložné priestory a stôl. Ideálne pre jednu až dve osoby. Spoločnosť získala viac než 300 platených objednávok a ich počet každý deň rastie.

Videá

Táto webová stránka používa súbory cookies na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.