Sensoneo - Inteligentné monitorovanie odpadu

Investovaných

Cieľ

100 %   

1 000 000 €

1 000 000 €

Ultrazvukový nástroj na meranie naplnenosti kontajnerov v reálnom čase, efektívnejšie plánovanie trás zberu odpadov a šetrenie nákladov.

Odfinancované
Počet investorov
6
Investovaných
1 000 000 €
Minimálna investícia
10 000 €

Pre prístup k detailom a materiálom o investičnej príležitosti sa prosím prihláste alebo registrujte

Registrácia

O investičnej príležitosti

Sensoneo je moderné, užívateľsky jednoduché platformové riešenie, ktoré zabezpečuje nepretržité monitorovanie zaplnenia kontajnerov. Senzory je možné jednoducho zabudovať do kontajnerov rôznych veľkostí a merať nimi rôznorodý odpad. Kvalitu firmy reprezentuje vyše tisíc predaných senzorov, záujem od zahraničných klientov a partnerov.

Firma za svoju krátku pôsobnosť predala alebo prenajala 1.300 senzorov, čím dosiahla obrat vo výške € 70 tisíc počas prvých 6 mesiacov prevádzky. Svojím kvalitným a unikátnym technickým riešením vzbudila záujem nielen domácich ale aj medzinárodných zákazníkov, predajných partnerov a výrobcov pôsobiacich v odvetví odpadového hospodárstva. Príkladmi sú medzinárodne zvučné mená ako SKANSKA, TESCO na strane zákazníkov ako aj Asekol, ELKOPLAST, Meva, Molok a Zweva na strane výrobcov, ktorí majú záujem Sensone integrovať do svojich výrobkov. Spoločnosti sa taktiež u zákazníkov podarilo uspieť v konkurencii so zahraničnými spoločnosťami, kde sa presadila svojim riešením.

Doterajšie financovanie spoločnosti vo výške € 300 tisíc pochádza z prostriedkov zakladateľa. Súčasné investičné kolo bude použité na rozšírenie tímu, aby spoločnosť mohla flexibilnejšie reagovať na vysoký dopyt od zákazníkov, prechod na masovú výrobu, pracovný kapitál a rozšírenie infraštruktúry spoločnosti.

Táto webová stránka používa súbory cookies na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.