Ecocapsule - Dizajnový mobilný mikrodom

Investovaných

Cieľ

87,7 %   

1 754 000 €

2 000 000 €

Ecocapsule je svetovo známy, sebestačný smart-home poháňaný vetrom a slnečnou energiou. Spoločnosť získala objednávky aj od prominentných zákazníkov z celého sveta. A dokonca aj z Hollywoodu.

  • Prvá limitovaná séria 50ks je už zarezervovaná zákazníkmi zo 4 kontinentov
  • Silný záujem z B2B segmentu - hotelové reťazce, turistické rezorty, ropné spoločnosti
  • Malosériová výroba Ecocapsule zahájená na jar 2018
  • Prvé dodávky realizované zákazníkom do Holandska, Japonska a USA
  • Tisíce predbežných záujemcov, stovky rezervácií a predobjednávok Ecocapsulí zo 4 kontinentov
  • Ecocapsule vyrobí a dodá v roku 2019 25-30 kusov a pripravuje veľkosériovú produkciu s externou výrobou pre rok 2020
  • Tím skúsených architektov, dizajnérov a inžinierov doplnili seniorní členovia z oblasti výroby a riadenia spoločností

 

STÁLE SA MÔŽETE PRIDAŤ: daniel.gaspar@crowdberry.eu

Odfinancované
Cieľ
2 000 000 €

Uzatváranie investície od EUR 1,2 milióna

Počet investorov
58
Investovaných
1 754 000 €
Minimálna investícia
10 000 €

Pre prístup k detailom a materiálom o investičnej príležitosti sa prosím prihláste alebo registrujte

Registrácia

O investičnej príležitosti

PREBIEHA UZATVÁRANIE INVESTÍCIE - STÁLE SA MÔŽETE PRIDAŤ

Tím architektov Tomáša Žáčeka a Soni Pohlovej, zakladateľov známeho slovenského štúdia nice&wise (Nice Architects), vyvinul mobilný mikro-dom nezávislý na inžinierskych sieťach. Ecocapsule dovoľuje ľuďom žiť mimo civilizácie takmer kdekoľvek na Zemi. Umožňuje rôzne použitie - od karavánu, housebótu, chaty na pozemku bez energetických sietí, cez hotel až po dobíjanie elektromobilu.

Ecocapsule je globálne známa spoločnosť, ktorej príbeh začal úspechom v architektonické súťaži. Nápad na sebestačný dom, ktorý bude kombinovať slobodu bývania, modernej technológie a unikátneho dizajnu sa šíri po celom svete.

Spoločnosť získala už stovky predbežných rezervácií Ecocapsulí zo 4 kontinentov. Prvé objednávky a dodávky zákazníkom mieria do Holandska, Japonska a USA, pričom koncoví zákazníci sú privátne osoby, hotelové rezorty, firemní klienti či medzinárodné organizácie. Ecocapsule si aj záväzne objednala známa hollywoodska oskarová herečka Susan Sarandon, ktorá bude jedným z prvých zákazníkov.

V prvom investičnom kole Ecocapsule získala 11 medzinárodných investorov. Jedným z nich je YBM Japan Inc., ktorá firme pomáhala s vývojom solárnych komponentov domu a bude aj distribútor Ecocapsule v Ázii s očakávaným objemom vyše 100 kusov ročne.

S pomocou investície získanej na Crowdberry v minulom roku spoločnosť ukončila dizajn, vývoj a testovanie produktu, pripravila infraštruktúru a tím firmy a takisto vytvorila sieť dodávateľsko-odberateľských vzťahov pre zahájenie sériovej výroby a exportu.

Podľa plánu sa Ecocapsule pripravuje na získanie ďalšej rozvojovej investície na rozbeh sériovej výroby a vlastnej finálnej montáže produktov pre naplnenie dopytu, tvorbu globálnej distribučnej siete a vybudovanie medzinárodných marketingových aktivít.

 

Web:

https://www.ecocapsule.sk/

 

Napísali o Ecocapsule:

Forbes

CNN

NBC

Die Welt

iHned

 

 

Videá

Obrázky

Táto webová stránka používa súbory cookies na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.