4 z 10 top startupistiek spolupracujú s Crowdberry

Forbes zverejnil rebríček desiatky žien, ktoré na Slovensku vládnu inováciám. Do rebríčka sa dostali Soňa Pohlová z Ecocapsule, Jana Escher z Boataround, Mária Virčíková z Matsuko a Martina Drahošová z ixworx. Crowd-investičné kampane týchto 4 spoločností sú realizované cez platformu Crowdberry. Je nám cťou spolupracovať s týmito inšpiratívnymi ženami. Srdečne gratulujeme.

 

Soňa Pohlová je spoluzakladateľkou a Product Development Director Ecocapsule - Aktuálne otvorená investičná kampaň

  • Ecocapsule je výrobca celosvetovo známeho mobilného a energeticky sebestačného „smart“ domu. V  prvej investičnej kampani Ecocapsule našla 11 investorov a získala investíciu vo výške 750 000 eur. 

 

Jana Escher je spoluzaklateľkou a COO spoločnosti Boataround – Investičná kampaň sa aktuálne uzatvára.

  • Boataround je rezervačný systém na prenájom jácht po celom svete. Kampaň dosiahla cieľovú sumu 800 000 eur a aktuálne sa uzatvára.

 

Martina Drahošová je Head of Business Development spoločnosti ixworx – Úspešne zafinancovaná investičná kampaň.

  • ixworx je vývojár inovatívnych riešení pre jednoduchšiu tvorbu komerčných 3D prezentácií na mobilných zariadeniach. Spoločnosť získala už v dvoch investičných kolách celkovo 800 000 eur.

 

Mária Virčíková je spoluzakladateľkou a CIO spoločnosti Matsuko – Aktuálne otvorená investičná kampaň.

  • Matsuko je vývojár technológie pre 3D komunikáciu na diaľku, kedy pri video hovore vidíte svoj proťajšok, ako keby bol v miestnosti s vami. Spoločnosť vyvinula spôsob vytvorenia 3D avatára človeka pomocou inteligentnej, natrénovanej neurónovej siete a iba jednej dnes už bežne používanej kamery.

Zpět

Tato webová stránka používá soubory cookies ke zlepšení uživatelské zkušenosti a zabezpečení svého efektivního fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.